BLOG

instagram: @ruzickovakristina

Na úvod sa patrí zoznámiť...
Som Kristína Růžičková, ale už sto rokov ma všetci volajú Kika. Od malička milujem cvičenie a preskákala som s pančuchami na hlave dlhé hodiny pred televízorom pri relácii Cvičme v rytme. Mama dodnes spomína ako sme sa so sestrou hádali, ktorá z nás jej bude precvičovať. "Ha, ségra !" vyhrala som: precvičujem JA!

- daj si pár dní šťavy, alebo len vynechaj mäso a skús jesť pár dní hlavne ovocie a zeleninu. Odľahčíš tak telo, zbavíš sa toxínov, ale ľahšia bude i Tvoja myseľ. Ja sa idem naštartovať 3dňovým refreshom - šťavy 3x denne, cítim, že to potrebujem . Niekedy je super skúsiť sa očistiť napr poldňovým, či celodenným pôstom.
2. Vďačnosť...

Tak napríklad si myslím, že nie každý bude mať tehly na bruchu. Niekto cvičí pravidelne aj sa zdravo stravuje, ale proste nebude mať "dokonalé" telo bez celulitídy, a aj napriek tomu sa môže cítiť vo svojom tele dobre. Jednoducho sú ženy, ktoré proste po pôrode už budú vyzerať inak a je to v poriadku, to telo má na to nárok,...

Napísať tento článok ma inšpirovala domáca úloha, ktorú som dala dievčatám, ktoré sa zapojili do mojej výzvy.

....vždy keď sa blíži koniec roka, bilancujeme rok starý, zamýšľame sa aký bol, čo nám dal, čo vzal a plánujeme, ako by mal vyzerať ten ďalší.

Určite sa zhodneme, že vždy chceme, aby bol lepší ako ten uplynulý a v tomto roku to platí asi dvojnásobne :-).
Ja som sa tento rok veľa krát zamýšľala...

Meditácie znižujú hladinu kortizolu, redukujú stres, zvyšujú koncentráciu, posilňujú vnútorný pokoj, zvýšia Tvoju produktivitu. Meditácia je skvelý spôsob na posilnenie vzťahu so sebou samým, venuješ si viac času pre seba, spoznáš svoje vnútro.

PREČO MEDITOVAť ? AKO MENÍ MEDITÁCIA NÁŠ MOZOG

OD 1.12 už uplynulo niečo cez mesiac času a vo vode som za ten čas bola už viac krát. Som fascinovaná stále viac, neuveriteľné čo telo a hlava dokážu, keď im uveríme, nastavíme, keď sa počúvame, keď sme prítomní, sústredíme sa.

všetky novinky o cvičení a zdravom štýle, môžeš mať teraz vo svojom maily