Feel the nature 

SLOVINSKO COUNTRY HOUSE DOVJE, KRANJSKA GORA

19-22.10.2023, jún 2024

pre Tvoje dobrodružné ja

obsadené!

19-22.10.2023

TAK TAKÝTO TRIP TU EŠTE NEBOL !

Nádherná príroda Slovinských Álp Ti vyrazí dych, tak ako ho vyrazila mne v júni, ver mi, toto je zážitok

Kde ? COUNTRY HOUSE DOVJE

Poloha country house Dovje je fantastická pre naše tripy, keďže sa nachádza len 8 km od Národného parku Triglav, odkiaľ vyrazíme na naše nezabudnuteľné treky.

DOPRAVA - individuálna, pospájame sa do áut ...

Cena 309 euro

 • ubytovanie na tri noci s polpenziou
 • ranné a večerné cvičenie - mobilita a yoga, dychové cvičenie (vonku podľa počasia)
 • zážitkové varenie by ZUZIKSPACE
 •  4x trek ( vodopád Gozd Martuljek a vodopád Peričnik, vrchol Slemenova špica, údolie Planica cestou domov )

Čo ťa čaká?

Slovinské Alpy sú najvýznamnejším pohorím Slovinska, ktoré na území zasahuje na severu státu. Na relatívne malej ploche nájdeme 210 vrcholov prevyšujúcich hranicu 2 000 m, 24 z nich je vyšších ako 2 500 m. Najvyšší horou Slovinských Alp je Triglav - 2 864 m, ktorý je zároveň najvyšším vrcholom Slovinska. 

Plánované treky : 

Piatok - vodopád Peričnik

warm up - vyberieme na vodopád GOZD MARTULJEK A PERIČNIK 

Vodopád Peričnik se nachádza v  údolí Vrata, ktoré se rozkladá na severe Triglavského národného parku. Keď dôjdete až k vodopádu Peričnik, prekvapí vás, že sú to vlastne vodopády dva. Horný vodopád dosahuje výšky 16 metrov a z druhého voda padá dokonca až z 52 metrov. Tým však překvapenie nekončí. Prechádzka za vodopádem ponúka aj  malú raritu, a to možnosť prejsť  i za padajúcou vodou, kde vedie úzka rímsa. 

Sobota : vrchol Slemenova špica 1911 mnm

 Vršická cesta - Z chaty Erjjavceva Koča smer vrchol  - Slemenova špica  - je jedným z najobľúbenešjích vrcholov Slovinských julských Álp, trávnatá vyhliadková hora je dobre dosiahnuteľná, bez náročného terénu, pretože leží blízko sedla Vršič - najvyššieho horského priesmyku v Slovinsku, na ktorý vedie cesta. Pohľady z tejto hory patria k najfotografovanejším v slovinsku, má nádherné výhľady. Cca 1,5 hodinová turistika s nenáročným 5o0 metrovým prevýšením na celej trase, pekná hrebeňovka

TENTO POBYT JE VHODNÝ PRE VŠETKÝCH  TURISTOV.

Víkend, kedy všetci na chvíľu zabudneme  na svet okolo, lebo v horách to tak je, nepotrebuješ nič viac, len mať kde spať a cítiť tú energiu

NEDEĽA - ÚDOLIE PLANICA

Cestou domov si prejdeme údolie Planica...

COUNTRY HOUSE DOVJE

STORNO PODMIENKY K POBYTOM

 • rezervovaný pobyt je možné stornovať iba písomne emailom aktivnepobyty@gmail.com a na základe písomného potvrdenia zo strany organizátora pobytu,
 • odpustenie storno poplatku je možné len na základe písomnej žiadosti z vážneho dôvodu (úmrtie, choroba). Dôvod stornovania je potrebné doložiť príslušným dokladom.
 • 3 týždne pre pobytom, 50 % sumy pobytu
 • menej ako 3 týždne pred pobytom 100% sumy pobytu.
 • Zrušenie rezervácie 48 a viac hodín pred dňom príchodu - 100% z ceny celého pobytu prepadá v prospech organizátora.
 • · Nenastúpením na zaplatený pobyt zaniká nárok na vrátenie poplatku.
 • V prípade, že si klient nájde za seba náhradu, uhradená suma mu bude vrátená.

Potvrdením rezervácie a úhradou pobytu či zálohy súhlasíte so storno podmienkami pobytu. Záloha je nevratná ! Každú zmenu, alebo zrušenie dohodnutého pobytu, či rozsahu objednaných a následne potvrdených služieb je klient povinný oznámiť organizátorovi pobytu vopred písomne.

Storno podmienky sa vzťahujú na všetky druhy pobytov, fit and wellness pobyty, turistické - feel the nature, ayurveda and mindfulness camp, fit holiday.
Ak by nebolo možné pre pandémiu pobyt uskutočniť, presunieme ho na iný termín.


Kristína Růžičková, Diaková 65, 038 02 Dražkovce
Ičo: 44669291

STORNO PODMIENKY

Vzhľadom na to, že rezervujeme horskú chatu polroka vopred, pobyt je bez nároku na vrátenie peňazí v prípade nemoci, úrazu atd, úhradu za pobyt je možné vrátiť len v prípade, že si nájdete náhradníka
Samozrejme ak by sa pobyt kvôli pandémii nemohol uskutočniť, vrátime plnú sumu za pobyt. V prípade nepriaznivého počasia žiaľ chata neponúka možnosť presunutia na iný termín.

team:

Kristína Růžičková :-) 

fotky z nášho minulého pobytu