fit and wellness víkend
víkend s cvičením

WELLNESS AND SPA HOTEL FITAK ****
3-5.5.2024

JARNÝ víkend v pohybe v prostredí, ktoré som si vysnívala kedysi dávno. Tento pobyt má pre mňa zvláštnu nostalgiu, V liptovskom Jáne som totiž v roku 2008 organizovala svoj prvý pobyt, milujem prostredie Jánskej doliny,  a už dlho túžim sa tam vrátiť, konečne môžeme, lebo som našla super hotel pre náš fitpobyt.

Čo Vás čaká?
cvičenie, meditácie, yoga, dychové cvičenie, funkčný tréning s fyzioterapeutom,  turistika, otužovanie - wim hof method v potoku, liečivý kúpeľ v Jánskej kadi,  veľkorysé wellness and spa, oddych v pohybe, toto je wellness pre telo i dušu, prípadne skvelý rodinný oddych. Jánska dolina ponúka kopec možností pre všetkých, cyklotrasy, turistika, pohyb...

KDE A KEDY? Spa & Wellness Hotel Fitak****, LIPTOVSKÝ JÁN

Spa & Wellness Hotel Fitak****, LIPTOVSKÝ JÁN, 3-5. mája 2024

Ideálne prostredie, v ktorom môžete stráviť čas mimo mesta, pracovať na sebe, športovať, relaxovať od zhonu s vysokou kvalitou služieb. Maximálne pohodlná dovolenka.

Zažite dokonalý odpočinok pre Vaše telo a myseľ v novom wellness centre.

V saunovom svete nájdete:
Parná aroma sauna 45°, Soľná sauna 45°, Hammam 45°, Fínska sauna 100°, Švédska bio sauna 65°, Ochladzovací bazén, Fínske vedro 10°, Sprcha - tropický dážď, Ľadopád, Jacuzzi 35°, Tepidárium 22-24°, Kneippov kúpel.

CENA?
299€
V cene: ubytovanie, strava - polpenzia, 4chodové servírované menu, wellness neobmedzene počťas otváracích hodín, kompletný program cvičenia a sprievodných aktivít, darček

Mobility tréningy, yogaflow, bodybalance, funkčný fyziotréning s Jančim, wellness s 5imi saunami, otužovanie v potoku, kúpanie v Jánskej liečivej kadi v minerálnom pramení, alebo výlet do neďalekej Stanišovskej jaskyne, skrátka víkend plný zážitkov.

TEAM / Cvičenie /lektori: 

Kristína Růžičková, Ján Jesenský

fotky z pobytov

fotky z minulých pobytov - hotel Borovica****