VÝZVA PRE TVOJE LEPŠIE JA


FEEL BETTER

NEMINDŽUJ A MAKAJ!
staň sa lepšou verziou samej seba!
hýb sa, PRETO lebo môžeš!
Ver mi, že sú ľudia, ktorí by každý deň dali neviem čo za to, aby sa mohli rozbehnúť a makať ....

Nebude to zadarmo, pôvodne som chcela dať program každému kto sa prihlási do výzvy za free.
Potom som si to rozmyslela, keď niečo dostaneš zadarmo nevážiš si to, nedáš do toho maximum 
Ak investuješ, či už peniaze, čas, energiu budem si istá, že to chceš, že pôjdeš za svojou zmenou bez výhovoriek !
Kto nezaplatí, nevidí cenu akú to má a tým nemyslím peniaze
 14.99 € je naozaj málo (CENA 14,99 platí len do 25.1)
Koľko stojí Tvoje sebavedomie, koľko stojí čas pre Teba, akú cenu má Tvoje zdravie ?
je teda 14,99 € veľa?


Motivujme sa teda spoločne, 6 týždňová fit výzva, na konci, ktorej bude "armáda šťastných žien", spokojných práve preto, že pre seba niečo urobili. A verím, že už to bud ena celý život, nie len na 6 týždňov. Nespraví to nikto za Teba, budeš musieť makať ! Ty sama! a všetko ostatné čo Ti bráni v Tvojom výsledku sú už len výhovorky.!
Ak už svoj program máš skús ísť teraz viac naplno a dať svojmu úsiliu maximum. Robíš to pre seba! Sviatky nám trochu rozhodili režim, práve preto je teraz ten najlepší čas všetko napraviť. Ja v tom budem s Tebou a budem Ti každý týždeň posielať maily s "domácimi úlohami"

Ako na to?
Poznáš svoje prečo?

Aký je Tvoj cieľ, kým chceš byť na konci výzvy ? Chceš byť viac fit, spokojnejšia, chceš sa viac venovať sebe ? Chceš schudnúť ? Ak si toto definuješ na začiatku o to ľahšia bude Tvoja cesta. Ak je Tvojím cieľom napríklad schudnúť, zmeraj sa.
Čo nezmeriaš to nevieš, na úvod zaeviduj svoje čísla (obvod pása, obvod cez pupok, obvod sedu, obvod cez prsia, obvod stehna) zapíš podrobne všetky údaje, ak chceš zapíš aj svoju váhu, ale toto číslo nie je tak dôležité. Urob si aj fotku, nech máš svoju premenu zdokumentovanú a na vlastné oči vidíš výsledok, odfoť sa v spodnom prádle spredu, zboku i zozadu.
Ďalšie meranie urobíš až po 6 týždňoch, nevenuj tomu pozornosť, nechaj to plynúť a venuj sa naplno svojmu cieľu, a tým cieľom myslím, Tvoje zdravie, lepšiu kondíciu... nezameriavaj Tvoj focus na to, že chceš mať o 5 kíl menej, ver mi, že číslo na váhe je len číslo, podstatné je to jako sa cítiš, ja Ti garantujem, že ak dodržíš to čo píšem, budeš sa cítiť plná energie. Mám veľa klientiek, ktoré na váhe dokonca pribrali avšak v páse schudli napr 11 cm, takže váha je proste len číslo. 

Strava
je to tu zas, strava, áno áno Tvoje zdravie sa robí okrem iného v kuchyni. Stiahni si aplikáciu kalorické tabulky, vyplň svoje profilové udaje, výška, váha, vek a cieľ, aplikácia Ti vypočíta Tvoj denný príjem kalórií, následne len zapisuješ jedlá ktoré zješ, aplikácia Ti krásne ukáže pomer prijatých sacharidov, vlákniny, bielkovín, ktoré si zjedla, môžeš si tak svoju stravu sledovať a urobiť si aj taký scan toho čo ješ a či ješ vyvážene. Tu nejde ani tak o to, nejak sa trápiť, ide o to spoznať svoje návyky, možno zistíš že ješ málo, možno nevyvážene, tu bude tvoje zrkadlo.

prečo písať kalórie
-získaš prehľad o tom, kde robíš chyby, koľko kalórií si doteraz konzumovala
- naučíš sa aké makroživny, ktorá potravina obsahuje
-zistíš, či nie sú problémom veľke alebo primalé porcie
-zistíš či nemáš prebytok/nedostatok niektorej makroživiny

V mojom programe máš aj tipy na zdravé a rýchle jedlá, takže si stiahni celú kuchárku aj s fotoreceptami a možu Ti poslúžiť ako inšpirácia. Dokument je v pdf, takže si ho môžeš aj pohodlne vytlačiť.
vyskladaj si z fitreceptov svoj celodenný jedálniček. Zredukuj trochu príjem mäsa, pridaj si viac zeleniny a ovocia, z mliečnych produktov vyberaj tie, ktoré sú prospešné pre naše telo :tvaroh, biely jogurt, cottage, kefír.

perfektné jedálničky pre inšpiráciu na celý deň nájdeš aj TU 


Cvičenie

V programe máš zostavený plán na 6 týždňov, ktorý obsahuje 20-40 minútové videá, cvičíš 3-4 x týždenne ( začíname ľahšími tréningami až kým neprídeš k progresu, každý týždeň sa obtiažnosť zvyšuje, niektoré tréningy sa opakujú, preto, aby si videla, ako si na tom, či na sebe vidíš zlepšenie atd.
Urob si teda svoj plán, rozvrhni si, ktoré dni budeš cvičiť, podľa Tvojho času, či už to bude ráno, či večer, tých 20-40 minút si určite nájdeš, je to TVOJ ČAS!
Okrem videí v programe si môžeš dať tréningy Live, ktoré streamujem 2 x týždenne v skupine na FB (pridaj sa k nám)

Príroda
Zahrň do programu aktivity na čerstvom vzduchu. Chôdza je najzdravšou aktivitou pre naše telo, skús sa teda venovať aj v prírode, 30-40 minút rýchlej chôdze Ťa určite nabudí. okrem iného v prírode nájdeš všetky odpovede, to mi ver, načerpáš energiu, silu.
Otužovanie
posilni svoju imunitu, otužovanie je hit, avšak treba ho robiť s rozumom. Nechcem od Teba aby si hneď skákala do jazera, skús najprv cyklické sprchy. Daj si po teplej sprche 20-40 sekúnd studenú, skús to robiť 6 týždňov. Ak je Ti sprcha nepríjemná skús otužovanie končatín, namáčaj na pár minút napr ruky, alebo nohy do studenej vody. Keď pôjdeš von na prechádzku obleč si o jednu vrstvu menej, uvidíš, nebude Ti zima. Otužovať sa dá rôzne, len daj šancu myšlienke, že zima nie je Tvoj nepriateľ.

Čo je na konci výzvy! ODMENA!
okrem toho, že sa budeš cítiť skvele a verím, že sa Ti už Tvoja zmena stane celoživotným štýlom -  odmením jednu z Vás s tým naj výsledkom nasledovne 

-  tričkom " nemindžuj a cvič "
- plus odo mňa získa program pre fyzický ale hlavne mentálny reštart / MOJE NOVÉ JA ( ktorý som vytvorila pred rokom ) WWW.MOJENOVEJA.SK
BONUS - 20 percent zľavu na akýkoľvek pobyt