FIT HOLIDAY

21-28.9.2024

Aktívna dovolenka s cvičením ....

ŠPANIELSKO, MALLORCA

                      CALA RATJADA

čo vás čaká?

Tvoja aktívna dovolenka, tu budeš zaručenie stále v pohybe a načerpáš kopec energie 


YOGA, BODYBALANCE, PILATES, BODYFORMING,zdravý funkčný pohyb,  ale i dynamické formy cvičení, kondičné cvičenia, beh a tanečné lekcie.

Tento španielsky štart do letnej sezóny jednoducho s nami musíš zažiť, prímorská atmosféra, cvičenie, morský vánok, slnko v Tvojej tvári a energia pohybu.. k tomu si pridaj  cvičenie na pláži pri západe slnka a máš zaručený recept na krásne prazdniny v pohybe...

zážitky na výlete katamaranom, či sláčikový koncert v jaskyni, španielske remeselné trhy, na kávičku na staroveký hrad, či kajakovanie a paddleboardy  ... to všetko máme pre vás pripravené ...


INŠTRUKTOR :
KIKA RŮŽIČKOVÁ
 

Kedy?*
21-28.9.2024 

Cena

 • 999€ € pri prihlásení do 30.6 
 • deti do 12 rokov - 399 euro
 • rodiný FAMILY PACK - apartmány pre 4 osoby - cena na vyžiadanie 

Cena zahŕňa:

 • cvičenie 2-3x denne (bodybalance, yoga, kondičné cvičenia, bodyart, latin dance, flowstretch, fitbody)
 • ubytovanie v 4hviezdičkovom hoteli
 • polpenzia (tematické bufetové stoly - mexiko, azia, espaňa )
 • cestovné poistenie (vrátane covid a storno poistenia)
 • transfer z a na letisko
 • miestny turistický poplatok
 • darček -  cestovná podložka na cvičenie, alebo plážový uterák
 • asistencia delegáta ck mallorcareality - priamo na mieste
 • možnosť využiť služby animátorov pre deti počas cvičenia 
   

DOPRAVA

- spiatočná letenka s odletom z Bratislavy alebo Viedne 

DôLEŽITÉ INFO !

berte prosím na vedomie! Po negatívnych skúsenostiach z minulého roka nie je možné kupovať si letenky vo vlastnej réžii, stalo sa nám s tým už veľa nepríjemností, obzvlášť ak sa letenky kupujú cez kiwi, skyscanner atd - síce pár euro možno ušetríte - ale nemusíte sa dostať na palubu pre overbooking ( stalo sa nám to! ).

 My vám miesto na palube garantujeme! aj s včasným checkinom - my teda kupujeme pre Vás letenky - tak ako ich kúpime Vám ich fakturujeme -môžete si byť istí, že letenky Vám predávame bez akejkoľvek provízie! Po zlých skúsenostiach, chceme mať pod kontrolou, aby všetci naši účastníci dorazili bezpečne v jednom čase na miesto pobytu, berte prosím na vedomie, že sme skupina a preto mať letenky skupinovo je dôležité aby sme všetci dorazili na transfer spolu. Výnimkou je ak sa účastní pobytu niekto mimo SR a priletí po svojej línii.


O hoteli

: Hotel Diamant je rodinou prevádzkovaný hotel s dlhodobou tradíciou, ktorý sa nachádza približne 700 metrov od jednej z najkrajších a každoročne oceňovaných pláži na Malorke, Cala Agulla. Či už sa vyberiete hlavnou ulicou alebo po promenáde popri mori, dlhú a divokú pláž si určite užijete.
Hotel bol kompletne a s citom rekonštruovaný len pred 2 rokmi, ponúka preto nové a moderne zariadené svetlé izby viacerých kategórií. Všetky izby sú klimatizované, vybavené TV SAT, samozrejmosťou je súkromná kúpeľňa a balkón. Bezplatné wi-fi pripojenie je k dispozícii v celom areáli hotela. Za príplatok je hosťom k dispozícii aj trezor.
Stravovanie je ponúkané formou bufetu. Ochutnať môžete domáce aj medzinárodné jedlá, drinky na schladenie v horúcich dňoch vám namiešajú v bare s príznačným názvom Blue Bar.
Súčasťou areálu je veľký vonkajší bazén s ležadlami rozmiestnenými v udržiavanej záhrade. Vonku nie je ideálne počasie na opaľovanie, či kúpanie? Hotel ponúka krásny krytý bazén, saunu a za príplatok si môžete dopriať aj masáže, či salón krásy. Aktívni návštevníci tiež určite ocenia tenisový kurt.
Diamant Hotel & Aparthotel je ideálnym miestom pre trávenie oddychovej aj aktívnej dovolenky.


Cala Ratjada je jedným z najvyhľadávanejších letovísk na ostrove aj vďaka tomu, že návštevníkom okrem zábavy, množstva barov a reštaurácií ponúka až tri krásne pláže priamo v meste a ďalšie v neďalekom okolí. Hotel Na Forana by the Sea sa nachádza na krásnej pieskovej pláži Son Moll, dlhej asi 140 metrov, ktorá je vybavená sprchami, WC, plážovou reštauráciou. Najznámejšia a najvyhľadávanejšia pláž Cala Agulla je trochu vzdialenejšia (cca. 1 km), ale dostanete sa na ňu bez problémov pešo alebo vláčikom, ktorý v pravidelných intervaloch premáva po meste. Určite neobíďte malú zátoku Cala Gat s krásnymi výhľadmi, ktorá sa nachádza za prístavom v meste.

Okrem toho možno z Cala Ratjady podnikať výlety do okolitej prírody, ktorá je naozaj krásna, pešo prejsť z pláže Cala Agulla na 4 km vzdialenú ďalšiu nádhernú pláž Cala Mesquida, samozrejmosťou sú požičovne áut, motoriek a bicyklov. Za návštevu určite stojí neďaleké mestečko Capdepera, v ktorom sa dodnes dodržiava množstvo tradícií a charakterizuje ho stredoveký hrad, ktorý je počas sezóny prístupný za poplatok. Navštíviť môžete aj tradičné trhy, ktoré sa konajú každú sobotu od 9.00 - 13.00 v Cala Ratjade a každú stredu v rovnakom čase v Capdeperde

​Info o CK : instagram a facebook @mallorcareality, alebo telefonicky na tel. čísle +421 948 523 237. Michaela Kováčiková

www.mallorcareality.com

HOTEL DIAMANT ****

FIT HOLIDAY MALLORCA 2022 - hotel NAFORANA 


CVIČENIE:
2-3x denne 
* kondičné , posilňovacie lekcie, bodyforming, fatburner, tanečné lekcie ale i beh, outdoor tréning
*body and mind formy - pomalšie lekcie jako sú yoga, pilates, dynamický strečing, bodybalance

Cvičíme ráno a večer

8:00 ráno väčšinou kondičné a posilňovacie lekcie zamerané na kardiovaskulárny systém, spaľovanie tukov, posiľnovanie
18:00 večer - lekcie tanečné, ale i body and mind formy
21:00 pri západe slnka - relaxačné lekcie - yoga, pilates, bodybalance - podľa možností na pláži


hotel Siréna, Chorvátsko, Podgora