Chladová terapia 

 30.4.2022, Ležiachov , vidiecky statok 

sleduj ma na instagrame 

1 dňový workshop chladovej terapie, v magickom prostredí Ležiachovského vidieckeho statku, v autentickej atmosfére, uprostred prírody.

Chceš zažiť ten pocit ? ticho v tvojej hlave, prekonať sám seba, objaviť svoju silu, svoj potenciál, zistiť čo všetko dokážeš, alebo Ti je jednoducho stále zima, si často chorý/á, potrebuješ lepšiu imunitu a chceš s tým niečo urobiť ?
toto je cesta... Naučíme ťa spriateliť sa s chladom...

pomocou dychových techník a chladovej terapie nakopneš nielen svoju imnitu, ale i objavíš svoju silu, nájdeš svoj stred a uvidíš aké je to násjť vo svojej hlave úplný pokoj.

 CHLADOVÁ TERAPIA

PROGRAM
10:00 - 11:00 introduction CHLAD( teoretická časť )
benefity metódy (ako metóda vplýva na naše telo)
benefity dychových cvičení
teória : kontraindikácie, bezpečnostné upozornenia, čo sa deje s telom v studenej  vode

Signály tela - ako sa správať vo vode


11:00 - 12:00 
1.dychové cvičenia Dychové cvičenie - nielen podľa whm, prečo robiť dychové cvičenia, ako dych ovplyvňuje naše zdravie. Praktické tipy dychových techník pre energiu, pre koncentráciu, pre relax či regeneráciu, pre upokojenie

12:30 - spoločný VEGAN obed by fineburgers

14:30 stretch and mobility tréning + druhé dychové cvičenie, meditácia

16:00 chladová terapia -  pôjdeme do vody
17:00 zdieľanie zážitkov, priestor na Vaše otázky
18:00 koniec
POZOR KAPACITA OBMEDZENÁ -  10 ĽUDí)


V cene 40 €( celodenné občerstvenie, pitný režim ( čaj, káva, bylinková limonáda, snack), 

teplý VEGAN obed, celodenný program, materiály k workshopu, prenájom vidieckeho statku, fotografie z workshopu, diplom o účasti  

Kto je DADALA ?

...sme nadšenkyne chladovej terapie podĺa WHM  baví nás však zdieľať naše zážitky a skúsenosti  s otužovaním, radi ich odovzdávame aj Vám, previedli sme otužovaním už približne 88 ľudí. )
K
eď to vezmeme v skratke 
"sme je*liny :-), ktoré baví príroda,  fascinuje nás vymýšľať crazy veci mimo komfortnej zóny, prekonávať svoje hranice, hľadať svoj potenciál , baví nás užívať si život a zdieľať ho s ostatnými rovnako zapálenými nadšencami." 


Andrea Schovancová
Alžbeta Gažová
Kristína Růžičková

DADALA - Občianske združenie, ktorého cieľom je vytvárať priestor, ktorý podporuje rozvoj ľudí (duševný i fyzický). Poskytujeme diskrétnu zónu pre rôzne rozhovory, pohovory a stretnutia s cieľom dlhodobého budovania komunity.  Podporujeme zdravý životný štýl zameriavame sa na prírodu, jej silu a vplyv na ľudskú spoločnosť rešpektujúc základné hodnoty ako: dôvera, tvorivosť a rozvoj.

Sme nadšenci, ktorí milujú prácu s ľuďmi, rešpektujú prírodu a majú odvahu kombinovať moderné s tradičným... alebo vrátiť tradičné do moderného...

Veríme, že... "Láska a sila je bez akejkoľvek špekulácie v každom z nás. Vždy keď sa obrátime na svoje pravé, nefalšované ja, objavíme v sebe prírodu. Príroda v sebe ukrýva kľúč, ktorý dokáže odomknúť náš skutočný potenciál. Dokáže nás previezť od úzkosti, cez vyrovnanosť až po mentálnu a fyzickú silu." (Wim Hof)

S láskou spomíname na časy, keď sa ľudia prirodzene stretávali pri spoločnej práci či oddychu, zdieľali spolu radosti aj starosti, delili sa so susedom o plody svojej práce, vymieňali nielen skúsenosti, ale aj tovar. Pod jednou strechou žili viaceré generácie, čím sa vzájomne učili a vedľa seba rástli.