AYURVEDA reštart  camp


október 2023

 november 2023

5 dňový očistný pobyt pre oddych tela i mysl.e

chata Moritz pod Martinskými hoľami

pre všetkých...

Posuň sa o level ďalej, reštart tela i mysle, tento pobyt bude zameraný na očistu, vyčistíme myseľ i telo od toxínov


Progres pocítiš hneď po pobyte. 

Tento pobyt si vychutnáš znova zdravé jedlá uvarené podľa princípov Ajurvédy ale ešte naviac podporíme očistu tým, že sme pobyt naplánovali v čase ubúdajúceho Mesiaca, keď je detoxikácia ešte účinnejšia!

Na tomto campe ideme do hĺbky, dozvieš sa o vplyve Mesiaca na naše telo a dušu, prednášky, cvičenie, meditácie, pobyt v prírode ? Tu už budeme aj mierne prísnejšie, tu veru kávičku už piť nebudeme, a posledný deň zavŕšime očistným dňom za pomoci ovocných a zeleninových štiav.

KEDY? 16.4.2023 - 20.4.2023

KDE ? Chata Moritz, Martin ( pod Martinskými hoľami )

A ČO ŤA TEDA ČAKÁ?

 • Chutné a zdravé jedlá uvarené podľa princípov Ajurvédy, ktoré sú navyše vegánske a tak jemne a šetrne očistia naše telo v čase ubúdajúceho Mesiaca. Našu očistu začneme pozvoľna - na začiatku nášho pobytu si na raňajky vychutnáš ovsené kaše a počas dňa tradičné ajurvédske jedlá spolu s prílohami - ryžou, obilninami a strukovinami. Neskôr prejdeme z obilninových kaší na dusené ovocia a počas dňa na zeleninové jedlá a náš pobyt ukončíme výlučne šťavovým dňom, teda ovocím a zeleninou, samozrejme tento deň  je to dobrovoľný.
 • Spoločné varenie podľa Ajurvédy, aby si sa ajurvédske jedlá naučila variť a potom mohla v ich príprave pokračovať aj doma
 • Prednáška o vplyve Mesiaca na náš organizmus, v ktorej sa okrem iného dozvieš, kedy sa účinnejšie chudne, kedy treba ísť na masáž a kedy je vhodné navštíviť kaderníka a dať si podstrihnúť vlasy, aby boli hustejšie... Dozvieš sa o vplyve mesiaca na naše telo a psychiku a odporúčania pre zdravie a krásu.
 • Prednášky s Majkou o Ajurvéde, ktoré krásne nadviažu na tvoje znalosti získané v predošlých kurzoch. 
 • Cvičenia jogy, saunovanie a olejové masáže, ktoré podporia detoxikáciu nášho organizmu v čase ubúdajúceho Mesiaca
 •  Oddych pre dušu i telo. v tichu, v lese, v malej skupinke podobne naladených ľudí


KTO ŤA  POVEDIE?

Kristína Růžičková - lektorka dynamických a body and mind foriem, mindfullness témy, chladová terapia, workshop dych, whm dychové techniky .

Majka Lacková - študentka školy ayurvedy, certifikovaná lektorka yogy a dychových cvičení, praktizujúca terapeutka ayurvedskej terapie.S Majkou Lackovou, sa budeme rozprávať na tému AJURVÉDA, NÁUKA O ŽIVOTE a dlhovekosti. Podrobnejšie si preberieme jednotlivé typy osobností (3 dóše),

JANICA MALEK - JEMINÉ, ambasadorka zdravej stravy,  a revolucionárka v oblasti varenia v školských jedálniach 


Počas víkendu si v objatí prírody a na vlastnej koži vyskúšaš rôzne techniky, ktoré pomôžu skvalitniť Váš život a zlepšiť zdravotný stav.

Cena : 439 €
 
V cene pobytu, 5 dni, 4noci ubytovanie v súkromí s plnou penziou, individuálny prístup v malej skupine /11 ľudí ayurvédska strava, workshopy a prednášky, cvičenie, yoga,  dychové cvičenia a meditácie, mindfullness témy, workshopy dych/ limity/ strach, manuál pre domáci detox, mindfullness manuály, otužovanie, pitný režim, čaj, 


4x ranajky, 3x obed, 4x vecera
7x cvicenie, yoga, dychové cvicenia, mobility&strenght  training
1x workshop Wim Hof method 
2x otužovanie 
4x sauna
1x moon ritual
3x prednaska, ayurveda, stravovanie podla fáz mesiaca 
 

Kto bude mať záujem o osobnú podrobnú diagnostiku s nastavením ajurvédskej liečby, prosíme o prihlásenie sa vopred. Bude vám zaslaný diagnostický formulár a následne vypracované odporúčania a osobná konzultácia v dĺžke cca 1 hodinu. Cena diagnostiky 50 euro

PROGRAM pobytu

zašleme emailom 

CHATA MORITZ, luxusná chata s plným vybavením v srdci prírody 

STORNO PODMIENKY K POBYTOM

 • rezervovaný pobyt je možné stornovať iba písomne emailom aktivnepobyty@gmail.com a na základe písomného potvrdenia zo strany organizátora pobytu,
 • odpustenie storno poplatku je možné len na základe písomnej žiadosti z vážneho dôvodu (úmrtie, choroba). Dôvod stornovania je potrebné doložiť príslušným dokladom.
 • 3 týždne pre pobytom, 50 % sumy pobytu
 • menej ako 3 týždne pred pobytom 100% sumy pobytu.
 • Zrušenie rezervácie 48 a viac hodín pred dňom príchodu - 100% z ceny celého pobytu prepadá v prospech organizátora.
 • · Nenastúpením na zaplatený pobyt zaniká nárok na vrátenie poplatku.
 • V prípade, že si klient nájde za seba náhradu, uhradená suma mu bude vrátená.

Potvrdením rezervácie a úhradou pobytu súhlasíte so storno podmienkami pobytu. Každú zmenu, alebo zrušenie dohodnutého pobytu, či rozsahu objednaných a následne potvrdených služieb je klient povinný oznámiť organizátorovi pobytu vopred písomne.

Storno podmienky sa vzťahujú na všetky druhy pobytov, fit and wellness pobyty, turistické - feel the nature, ayurveda and mindfulness camp, fit holiday.
Ak by nebolo možné pre pandémiu pobyt uskutočniť, presunieme ho na iný termín.


Kristína Růžičková, Diaková 65, 038 02 Dražkovce
Ičo: 44669291

fotky z minulých pobytov - hotel Borovica****

STORNO PODMIENKY

Vzhľadom na to, že rezervujeme chatu vopred, pobyt je bez nároku na vrátenie peňazí v prípade nemoci, úrazu atd, úhradu za pobyt je možné vrátiť len v prípade, že si nájdete náhradníka
nenastúpením na pobyt, zaniká nárok na vrátenie sumy pobytu.